Tagastamisõigus

Tagastamine ja vahetamine

Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on Sul õigus see tagastada 15 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Juhime tähelepanu alljärgnevatele nõuetele:

Toote tagastamiseks saada palun teavitus aadressile info@nutikaspeni.ee ja märgi järgnev info:

 

Pretensiooni esitamise õigus

Kahjustusega toode

Kui kaup on kahjustustega, mida välisel vaatlusel kohe ei tuvastatud ning mis pole tekkinud pakendi avamisel, või kui kaup ei ole see, mida tellisid, palume meid sellest kohe e-posti teel informeerida. Tagastuskulu kannab Nutikas Peni, kui lisad pakile postikulu tõendava tšeki ja saadad selle posti teel: Nutikas Peni OÜ, Rännaku pst 16-10, 10917, Tallinn. Võimalusel palume saata postikulu tõendav tšekk aadressile info@nutikaspeni.ee.


Pretensioon

Toote nõuetele mittevastavuse korral on õigus pretensiooni esitada kaks aastat alates kauba kättesaamisest. Sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldame, et see oli olemas ostmise hetkel ning defekti iseloomu selgitab välja Nutikas Peni. Ootamatu defekti ilmnemisel saada palun e-kiri aadressile info@nutikaspeni.ee järgneva infoga:

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, pakume toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist.

Puuduse ilmnemisel on Sul õigus nõuda kauba ümbervahetamist. Kui kaupa ei ole võimalik vahetada, on ostjal õigus tellimusest taganeda. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud kauba ebaotstarbekast ja valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest.

Vastame kõigile küsimustele, ettepanekutele ja probleemidele nii kiiresti kui võimalik – püüame seda teha 1–2 tööpäeva jooksul. Kirjuta meile julgelt aadressile info@nutikaspeni.ee, leiame kindlasti lahenduse!


Nutikas Peni OÜ © 2020